Služby

Provádíme kvalitní betonové podlahy po celé ČR. Strojně hlazený beton je jednoduché a kvalitní řešení podlah za výhodnou cenu.
Betonové podlahy (strojně hlazené cementové potěry), se stávají nejpoužívanějším způsobem realizace podlah v rodinných domech, bytových domech či rekonstrukcích. Výhody betonových podlah jsou zejména kvalita, rychlost a výhodná cena.

Betonové podlahy

Betonové podlahy

Strojně hlazené cementové potěry

Jedná se o betonové podlahy ze suché betonové směsi dělané strojovým způsobem. Díky svým vlastnostem splňují i ty nejnáročnější kriteria a požadavky na dlouhou životnost, odolnost, pevnost, rovnost a zatížení. Tyto betonové podlahy se v současnosti stávají nejpoužívanějším způsobem realizace podlah v rodinných a bytových domech, v novostavbách i při rekonstrukcích. Lze je využít i jako ekonomicky výhodnější variantu úpravy podlahy v provozech s poškozeným podkladem. Své využití najde na rozdíl od anhydritových podlah i v dílnách a garážích. Lze ji využít i pro podlahová topení. Jsou odolné vůči vodě a hodí se tak i do prostorů se zvýšenou vlhkostí. Vyjma občanských staveb se strojně hlazené betonové podlahy hodí také do průmyslových výrobních skladovacích hal, autoservisů, parkingů, pro venkovní manipulační plochy, pro podlahy supermarketů atd.

Betonáž lehčených cementových směsí

Zabýváme se mimo jiné i betonáží lehčených cementových směsí, které je vhodné aplikovat například při rekonstrukci staršího objektu, kde je třeba použít odlehčenou směs kvůli konstrukčnímu zatížení. Provádíme také spádováním jakéhokoli typu podlah.

Spádové betony

Výhodou cementového potěru ze zavlhlé směsi je možnost spádování. Náš tým zkušených betonářů je schopný spádovat jakékoliv typy podlah – například od těch nejmenších ploch (sprchové kouty a balkóny) až po rozsáhlé plochy (garáže apod.)

Montáž izolace

Izolace

Montáž tepelných izolačních vrstev

Izolace podlahy je vyžadována i legislativně. Tepelná izolace je nutná k dosažení ekonomického i ekologického komfortu. Sníží náklady na vytápění, jelikož tepelné ztráty jsou v případě nedostatečně zateplené podlahy významné a v případě, že je v podlaze umístěno i podlahové topení, byla by jeho efektivita bez zateplení velmi nízká. V současnosti je nejpoužívanější izolací polystyren – EPS. Na výběr izolace má vliv plánované zatížení podlahy, respektive podlahové konstrukce, výška skladby tepelné izolace a kvalita podkladu, či přítomnost podlahového topení.

Kročejové izolace

Zvuková izolační vrstva má zabránit přenášení vibrací do nosné konstrukce domu. Jedná se o hluk, který vzniká při fyzickém kontaktu s podlahou. Nejčastěji vzniká při chůzi a používá se právě proto nad obydlenými místnostmi. Jinde nemá tento typ izolace příliš opodstatnění.

Dilatační folie

Slouží k vytvoření prostoru pro dilataci, tedy rozpínání podlahy. Je vhodná především pro betonové podlahy. Slouží pro oddělení betonové podlahy od izolací. Ideální je v kombinaci s izolací kročejovou.

Montáž izolace

Montáž podlahového topení

Montáž teplovodního podlahového topení

Provádíme klasickou montáž teplovodního podlahového topení a to do systémové desky případně pouze s kotvením do sponek na tepelnou izolaci. Systémy, které pokládáme jsou certifikovaných partnerů REHAU a UNIVENTA.

Montáž systémového suchého podlahového vytápění

Montáž suchého systému podlahového topení je rychlá a bezprostředně po instalaci je možné položit podlahovou krytinu. Podlaha se v tomto případě rychle nahřívá. Hodí se například do ložnic, nebo podkrovních místností.

Montáž stropního chlazení

Nabízíme také možnost montáže stropního chlazení, které slouží jako náhrada klimatizace. Nevyžaduje na rozdíl od klimatizace žádný pravidelný servis ani údržbu. Instaluje se ve stropní části objektu nebo případně ve stěnách.

Poptávka služeb

Na základě vyplnění níže uvedeného poptávkového formuláře Vám připravíme orientační cenovou nabídku na realizaci betonové
podlahy. V případě Vašeho zájmu velice rádi přijedeme přímo k Vám, abychom společně mohli prodiskutovat optimální řešení
přímo pro Vás.


    * Všechny položky označené hvězdičkou je nutné vyplňit pro správné odeslání poptávkového formuláře.