Služby

Provádíme kvalitní betonové podlahy po celé ČR. Strojně hlazený beton je jednoduché a kvalitní řešení podlah za výhodnou cenu.
Betonové podlahy (strojně hlazené cementové potěry), se stávají nejpoužívanějším způsobem realizace podlah v rodinných domech, bytových domech či rekonstrukcích. Výhody betonových podlah jsou zejména kvalita, rychlost a výhodná cena.

Betonové podlahy

Betonové podlahy

Hlazené cementové potěry ze zavlhlé směsi

Zavlhlý cementový potěr je ideální pro všechny typy interiérových podlahových konstrukcí, zejména pro rodinné domy, dřevostavby, bytové domy, administrativní budovy, školy i průmyslové objekty. Cementový potěr umožňuje vyrovnání podlahových konstrukcí a vytváří ideálně rovnou povrchovou plochu pod finální nášlapnou vrstvu. Do cementově směsi přidáváme ztužující prvek polypropylenová vlákna, která dokonale nahrazují kari sítě a jiné další vyztužující prvky. Cementový potěr je po 48 hodinách pochozí a následně 30 dní zraje. Povrch cementového potěru je vždy hlazen hladičkou v celé ploše objektu. Betonová podlaha je i vhodná pro podlahové topení díky směsi s plastifikátorem.

Betonáž lehčených cementových směsí

Lehčená cementová směs je určena do míst, kde je nutno vyplnit plochu cementovou směsí, ale musí být odlehčena kvůli konstrukčnímu zatížení. Do této směsi se přimíchají polystyrenové kuličky, které tuto směs odlehčí. Využívá se například u rekonstrukcí starších domů, kde je potřeba ke srovnat podlahu (klenby, různé prostupy podlah apod.), aby bylo možno položit izolaci nebo finálně provést montáž cementového potěru.

Spádové betony

Výhodou cementového potěru ze zavlhlé směsi je možnost spádování. Náš tým zkušených betonářů je schopný spádovat jakékoliv typy podlah – například od těch nejmenších ploch (sprchové kouty a balkóny) až po rozsáhlé plochy (garáže apod.)

Montáž izolace

Montáž izolace

Montáž tepelných izolačních vrstev podlahové skladby

Využívá se pro zabránění úniku tepla vnitřních konstrukcí podlah. Pro tyto účely využíváme převážně izolace EPS 100, 150, 200 dle požadavku na zatížení. Pokládka probíhá na míru dle potřeb zákazníka s vykrojením veškerého příslušenství jako jsou kabely trubky apod.

Montáž zvukových izolačních vrstev

Využívá se především pro odhlučnění kročejového hluku. Ten vzniká v budovách s patry, kde se kročejový hluk přenáší do stropů a podlah sousedících pater. Kročejová izolace zamezí k šíření toho hluku a omezí tak propustnost zvuku. Montáž probíhá opět s prořezem veškerého příslušenství objektu.

Dilatační folie

Slouží k oddělení vrstev podlahové skladby, především pro oddělení betonové podlahy od izolací apod. Nedochází tak protečení čí prostupu betonové směsi do izolace a jiných konstrukčních částí stavby.

Montáž izolace

Podlahové topení

Montáž teplovodního podlahového topení

Provádíme klasickou montáž teplovodního podlahového topení a to do systémové desky případně pouze s kotvením do sponek na tepelnou izolaci. Systémy, které pokládáme jsou certifikovaných partnerů REHAU a UNIVENTA.

Montáž systémového suchého podlahového vytápění

Lze také provádět pokládku suchého podlahového topení za pomocí speciálních izolačních desek s horní kovovou vrstvou pro lepší vodivost tepla. Tento systém se využívá například ve sportovních halách, kde na tento systém lze pokládat finální pochozí vrstvu. V případě potřeb lze kdykoli systém rozebrat a upravit.

Montáž stropního chlazení

Slouží jako náhrada klasické klimatizace, kde se teplovodní trubky instalují ve stropní části objektu, případně ve zdech objektu. Následně lze těmito trubkami vést studenou vodu pro chlazení místnosti. V zimě lze také využít i pro vytápění, nicméně není tak efektivní jako klasické topení v podlaze, kde betonová vrstva akumuluje teplo.

Poptávka služeb

Na základě vyplnění níže uvedeného poptávkového formuláře Vám připravíme orientační cenovou nabídku na realizaci betonové
podlahy. V případě Vašeho zájmu velice rádi přijedeme přímo k Vám, abychom společně mohli prodiskutovat optimální řešení
přímo pro Vás.

    * Všechny položky označené hvězdičkou je nutné vyplňit pro správné odeslání poptávkového formuláře.