Montáž podlahového topení

Montáž teplovodního podlahového topení

Provádíme klasickou montáž teplovodního podlahového topení a to do systémové desky případně pouze s kotvením do sponek na tepelnou izolaci. Systémy, které pokládáme jsou certifikovaných partnerů REHAU a UNIVENTA.

Montáž systémového suchého podlahového vytápění

Lze také provádět pokládku suchého podlahového topení za pomocí speciálních izolačních desek s horní kovovou vrstvou pro lepší vodivost tepla. Tento systém se využívá například ve sportovních halách, kde na tento systém lze pokládat finální pochozí vrstvu. V případě potřeb lze kdykoli systém rozebrat a upravit.

Montáž stropního chlazení

Slouží jako náhrada klasické klimatizace, kde se teplovodní trubky instalují ve stropní části objektu, případně ve zdech objektu. Následně lze těmito trubkami vést studenou vodu pro chlazení místnosti. V zimě lze také využít i pro vytápění, nicméně není tak efektivní jako klasické topení v podlaze, kde betonová vrstva akumuluje teplo.

Poptávka služeb

Na základě vyplnění níže uvedeného poptávkového formuláře Vám připravíme orientační cenovou nabídku na realizaci betonové
podlahy. V případě Vašeho zájmu velice rádi přijedeme přímo k Vám, abychom společně mohli prodiskutovat optimální řešení
přímo pro Vás.


    * Všechny položky označené hvězdičkou je nutné vyplňit pro správné odeslání poptávkového formuláře.