Betonové podlahy

Betonové podlahy

Hlazené cementové potěry ze zavlhlé směsi

Zavlhlý cementový potěr je ideální pro všechny typy interiérových podlahových konstrukcí, zejména pro rodinné domy, dřevostavby, bytové domy, administrativní budovy, školy i průmyslové objekty. Cementový potěr umožňuje vyrovnání podlahových konstrukcí a vytváří ideálně rovnou povrchovou plochu pod finální nášlapnou vrstvu. Do cementově směsi přidáváme ztužující prvek polypropylenová vlákna, která dokonale nahrazují kari sítě a jiné další vyztužující prvky. Cementový potěr je po 48 hodinách pochozí a následně 30 dní zraje. Povrch cementového potěru je vždy hlazen hladičkou v celé ploše objektu. Betonová podlaha je i vhodná pro podlahové topení díky směsi s plastifikátorem.

Betonáž lehčených cementových směsí

Lehčená cementová směs je určena do míst, kde je nutno vyplnit plochu cementovou směsí, ale musí být odlehčena kvůli konstrukčnímu zatížení. Do této směsi se přimíchají polystyrenové kuličky, které tuto směs odlehčí. Využívá se například u rekonstrukcí starších domů, kde je potřeba ke srovnat podlahu (klenby, různé prostupy podlah apod.), aby bylo možno položit izolaci nebo finálně provést montáž cementového potěru.

Spádové betony

Výhodou cementového potěru ze zavlhlé směsi je možnost spádování. Náš tým zkušených betonářů je schopný spádovat jakékoliv typy podlah – například od těch nejmenších ploch (sprchové kouty a balkóny) až po rozsáhlé plochy (garáže apod.)

Poptávka služeb

Na základě vyplnění níže uvedeného poptávkového formuláře Vám připravíme orientační cenovou nabídku na realizaci betonové
podlahy. V případě Vašeho zájmu velice rádi přijedeme přímo k Vám, abychom společně mohli prodiskutovat optimální řešení
přímo pro Vás.

    * Všechny položky označené hvězdičkou je nutné vyplňit pro správné odeslání poptávkového formuláře.