Betonové podlahy

Hlazené cementové potěry ze zavlhlé směsi

Kvalitní betonové podlahy Praha i celá ČR. Betonová podlaha neboli zavlhlý cementový potěr je ideální pro všechny typy interiérových podlahových konstrukcí, zejména pro rodinné domy, dřevostavby, bytové domy, administrativní budovy, školy i průmyslové objekty. Cementový potěr umožňuje vyrovnání podlahových konstrukcí a vytváří ideálně rovnou povrchovou plochu pod finální nášlapnou vrstvu. Do cementově směsi přidáváme ztužující prvek polypropylenová vlákna, která dokonale nahrazují kari sítě a jiné další vyztužující prvky. Cementový potěr je po 48 hodinách pochozí a následně 30 dní zraje. Povrch cementového potěru je vždy hlazen hladičkou v celé ploše objektu. Betonová podlaha je i vhodná pro podlahové topení díky směsi s plastifikátorem.

Betonáž lehčených cementových směsí Praha, Plzeň, Most, Hradec Králové….

Lehčená cementová směs je určena do míst, kde je nutno vyplnit plochu cementovou směsí, ale musí být odlehčena kvůli konstrukčnímu zatížení. Do této směsi se přimíchají polystyrenové kuličky, které tuto směs odlehčí. Využívá se například u rekonstrukcí starších domů, kde je potřeba ke srovnat podlahu (klenby, různé prostupy podlah apod.), aby bylo možno položit izolaci nebo finálně provést montáž cementového potěru.

Spádové betony

Výhodou cementového potěru ze zavlhlé směsi je možnost spádování. Náš tým zkušených betonářů je schopný spádovat jakékoliv typy podlah – například od těch nejmenších ploch (sprchové kouty a balkóny) až po rozsáhlé spádové betony (garáže apod.)

Jaké jsou výhody betonové podlahy?

Strojní betonové potěry jsou skvělou volbou pro každého, kdo hledá kvalitní a praktickou podlahovou krytinu.

  • Získáte rovnou, hladkou a kvalitní podlahu, kterou lze snadno udržovat. Navíc se jedná o velmi rychlý a efektivní způsob, jak urychlit výstavbu. Betonové potěry jsou vhodné pro garáže, koupelny, balkony, terasy a dokonce i kolem bazénů.
  • Díky možnosti dopravy na velké vzdálenosti a výšky jsou strojní betonové potěry skvělou volbou pro jakoukoliv novostavbu nebo rekonstrukci. Navíc jsou až o 30% levnější než anhydritové podlahy a lze je snadno upravit pomocí přísad pro podlahové topení.
  • Další výhodou betonových potěrů je jejich všestrannost. Lze je pokládat i ve vlhkých prostorách, jako jsou sklepy, jde o ideální volbu pro dřevostavby a tam, kde je potřeba minimální vlhkosti (suchá výstavba).
  • Díky speciální chemii lze urychlit zrání betonu a krytinu lze pokládat již po 48 hodinách. To je obzvlášť praktické, pokud potřebujete rychle dokončit stavbu.

A to není vše! Betonové potěry nevyžadují vybudování nepropustné vany, takže pokládka izolace a separační folie je mnohem snadnější. Klasické kari sítě je možné nahradit vlákny do betonu, což opět ušetří náklady.

Pokud potřebujete kvalitní a praktickou podlahovou krytinu za rozumnou cenu, neváhejte nás kontaktovat! Betonové podlahy Praha, Plzeň, Most, Hradec Králové – to jsme my!

Poptávka služeb

Na základě vyplnění níže uvedeného poptávkového formuláře Vám připravíme orientační cenovou nabídku na realizaci betonové
podlahy. V případě Vašeho zájmu velice rádi přijedeme přímo k Vám, abychom společně mohli prodiskutovat optimální řešení
přímo pro Vás.


    * Všechny položky označené hvězdičkou je nutné vyplňit pro správné odeslání poptávkového formuláře.