Spádové betony

Spádové betony jsou v dnešní době často využívány pro úpravu podlah v různých prostorách. U nás najdete kvalitní služby betonáže spádových betonů po celé ČR.

My v KGBeton důsledně dbáme na kvalitu našich prací. Nejsme specializováni na betonové podlahy do průmyslových objektů, kde jsou kladeny vysoké nároky na pevnost betonu pro těžkou techniku. Naše betonové podlahy se však skvěle hodí do administrativních a obytných prostor, kde jsou kladeny menší nároky na pevnost betonu.

Spádové betony realizujeme také v administrativních částech průmyslových budov, kde není potřeba vysoká pevnost pro stroje, ale jedná se o pochozí místnosti při maximálním zatížení 400 Kg/m2.

Naše specializace jsou strojně hlazené betonové podlahy, které jsou nejen kvalitní, ale i cenově výhodné řešení pro podlahy v rodinných domech, bytových domech a při rekonstrukcích. Nabízíme rychlou a efektivní realizaci betonových podlah po celé ČR.

Orientační cenová nabídka

Využijte našich služeb a užijte si kvalitní a odolné betonové podlahy za skvělé ceny. Pro získání cenové nabídky vyplňte poptávkový formulář. Brzy se vám ozveme.

Poptávka služeb

Na základě vyplnění níže uvedeného poptávkového formuláře Vám připravíme orientační cenovou nabídku na realizaci betonové
podlahy. V případě Vašeho zájmu velice rádi přijedeme přímo k Vám, abychom společně mohli prodiskutovat optimální řešení
přímo pro Vás.


    * Všechny položky označené hvězdičkou je nutné vyplňit pro správné odeslání poptávkového formuláře.